Genel Özellikler
7 gün 24 saat anında aktivasyon
Operatör ve firma güvencesi
Orjinal ürün
Türkçe destek
Reklamsız, kod girmeden dosya indirebilme
Onaylı bayi ürünü
Otomatik yenileme yok
Aynı anda birden fazla dosya indirebilme, indirmeleri durdurabilme yada devam ettirebilme

Nasıl Alırız ?
Üst kısımdan almak istediğiniz ürünü seçiniz ve gelen ekranda telefon numaranızı giriniz. Telefonunuza SMS gelecektir. Gelen SMS i onaylayınız. Onayınız ile birlikte ücret tahsil edilecek ürün sms olarak iletilecektir. Sistem 7/24 otomatik çalışmaktadır. Otomatik yenileme veya otomatik çekim söz konusu değildir. Tekil satıştır.

Destek ?
destek[at]dukea.com mail adresimize 7/24 yazabilir, iletişim sayfamızdaki formu kullanabilir veya sağ kısımda yer alan operatörümüzden yardım talep edebilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içerisinde (Pazar hariç 10 ile 18 arası) 0850 302 34 66 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Destek verebilmemiz için ürünü bu sayfadan almanız gerekmektedir.

Mobil Ödeme - Bilgilendirme
• Mobil ödeme çözüm ortağımız "Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş."dir.

• Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

• Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

• TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

• Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.